Serwis

PROJEKTOWANIE I BUDOWA OBIEKTÓW  SQUASH – WELLNESS – FITNESS – BOWLING - KRĘGLE

 

Świadczymy usługi w zakresie projektowania i budowy obiektów sportowo rekreacyjnych.

 

Kompleksowa usługa dotyczy również starań w imieniu Inwestora o pozwolenie na budowę, dotacji unijnych, oraz finansowania projektu.

- serwis gwarancyjny

korty ASB dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów do ich budowy, doskonałej technologii i perfekcji montażu są jedynymi bezobsługowymi, bezproblemowymi kortami squasha. Interwencje w ramach serwisu gwarancyjnego w praktyce nie zdarzają się w ogóle. W przypadku jednak jakichkolwiek problemów z użytkowaniem kortów squash 'a ASB, reagujemy natychmiast. Nasz zespół fachowców w ciągu krótkiego czasu od zgłoszenia ewentualnej usterki znajdzie się na miejscu i rozpocznie intensywne prace w celu przywrócenia pełnej sprawności użytkowej kortu squash 'a ASB. 5 letniej gwarancji na każdy element kortu udziela producent firma ASB Babinsky GmbH

- serwis pogwarancyjny

z szacunku dla naszych klientów również natychmiast reagujemy na wszelkie problemy związane z użytkowaniem kortów squash 'a ASB w przypadkach, które nie są już objęte gwarancją. Potrzeby właścicieli kortów squash 'a ASB w postaci np. odświeżania ścian, konserwacji podłogi, montażu dodatkowych akcesoriów realizujemy w czasie zerowej aktywności, a więc w godzinach nocnych. Dzięki temu ograniczamy naszym klientom straty finansowe związane z niemożnością użytkowania kortu squash 'a w czasie prac konserwacyjnych do minimum.

- serwis sprzętowo materiałowy

zamówione w naszej firmie materiały renowacyjne i elementy wyposażenia dodatkowego dostarczane są pocztą kurierską lub bezpośrednio przez naszego pracownika w możliwie najkrótszym czasie.

 

korty ASB są najlepszymi kortami squash 'a na świecie. Ich jakość jest niepodważalna. Nie znajdziecie Państwo zawodnika, który nie doceniałby marki ASB. Zarówno najlepsi profesjonalni zawodnicy, jak również początkujący cenią wszystkie typy kortów squash 'a ASB najwyżej. Korty ASB cenią sobie również ich właściciele za wygląd, bezawaryjność, wieczną trwałość użytkową i niezwykle pozytywne opinie swoich klientów. By jednak kort squash 'a ASB mógł w pełni spełnić wszystkie swoje walory użytkowe muszą być zachowane wszystkie warunki konieczne do jego budowy. Naszym klientom doradzamy zarówno w tej kwestii jak i w kwestii rozwiązań architektonicznych, a więc i w temacie niezwykle istotnym dla sukcesu marketingowego planowanego obiektu. Nasze doświadczenie wspierane doświadczeniem najlepszych zachodnich architektów firmy ASB pomoże Państwu w wyborze najlepszych możliwych rozwiązań i w osiągnięciu bezawaryjnego funkcjonowania waszych kortów squash 'a  ASB.

ASB Babinsky GmbH wybudowała dotychczas niemal 7.000 kortów squash,a na całym świecie.

ZAPRASZAMY POLSKICH ARCHITEKTÓW DO WSPÓŁPRACY Z NASZĄ FIRMĄ W KWESTII PROJEKTOWANIA OBIEKTÓW UWZGLĘDNIAJĄCYCH BUDOWĘ KORTÓW SQUASH'A.

- reklama, pomoc w profesjonalnym prowadzeniu klubu

Klientom naszej firmy zapewniamy reklamę obiektu, szkolenie instruktorów-sędziów squash ‘a, pomoc przy organizacji turniejów klubowych i integracji w ogólnopolski kalendarz turniejowy Stowarzyszenia „Polska Federacja Squash ‘a”.

Doradzamy w kwestii efektywnego prowadzenia klubu.

Zapewniamy opiekę trenerską  w początkowym okresie działalności obiektu posiadającego korty squash ‘a  w celu jego rozruchu